PRZEMYSŁ NAFTOWO-GAZOWY

GAT International posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w przemyśle naftowo-gazowym. Nasi pracownicy są wykwalifikowani do pracy w trudnych warunkach, charakterystycznych dla tego sektora, a przy wykorzystaniu technik dostępu linowego potrafią bez problemu dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc.

Więcej...

BUDOWNICTWO

Gwałtowny wzrost konkurencji w sektorze budowlanym stwarza większą potrzebę stosowania ekonomicznych rozwiązań. GAT International, dzięki wykorzystaniu technik dostępu linowego, oferuje niskokosztowe usługi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Więcej...

SEKTOR MORSKI

Nasza firma świadczy skuteczne i innowacyjne usługi w zakresie inspekcji, konserwacji i napraw dla przemysłu morskiego. Mając na uwadze duże znaczenie wydajności w tym sektorze, dostarczamy usługi, które dzięki technikom dostępu linowego nie zakłócają codziennego funkcjonowania obiektów.

Więcej...

ENERGETYKA

Współpracujemy z inżynierami i technikami certyfikowanymi przez IRATA i GWO, wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach, dzięki czemu, jesteśmy w stanie dostarczyć zintegrowane rozwiązania dla elektrowni wykorzystujących zarówno tradycyjne, jak i alternatywne źródła energii.

Więcej...