GAT INTERNATIONAL

GAT International oferuje szeroką gamę specjalistycznych usług z wykorzystaniem technik dostępu linowego. Nasze kompleksowe rozwiązania znajdują zastosowanie przede wszystkim w sektorach: budowlanym, energetycznym, morskim i naftowo- gazowym. Wykonujemy wymagające prace na lądzie i na morzu, często w trudnych warunkach, zachowując przy tym najwyższe normy bezpieczeństwa.

Wszelkie projekty wykonywane są przez starannie dobrane zespoły ekspertów z różnych dziedzin. Każdy taki zespół określamy mianem „GAT SQUAD”.

  • Interdyscyplinarny
  • Wysoko wykwalifikowany i wydajny
  • Zdolny do pracy w każdych warunkach

Nasza baza specjalistów obejmuje wykwalifikowanych pracowników posiadających potrzebne umiejętności oraz uprawnienia w zakresie mechaniki, iżynierii, robót budowlano-montażowych i innych.

Firma GAT jest certyfikowanym członkiem „Operator & Trainer” międzynarodowego stowarzyszenia IRATA oraz posiada certyfikat ISO 9001:2015.

GDZIE DZIAŁAMY

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest bardzo krótki czas, w którym dopasowany do potrzeb klienta zespół pracowników, jest w stanie dotrzeć tam, gdzie jest akurat potrzebny. Jest to możliwe, dzięki dużej liczbie specjalistów i partnerów GAT International w wielu krajach na całym świecie.

GAT International działa na rynkach międzynarodowych, oferując specjalistyczne usługi z wykorzystaniem technik dostępu linowego. Zatrudniamy tysiące inżynierów, rzemieślników i fachowców różnych specjalności wykonujących prace na lądzie i na morzu. Obecnie działamy w Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie, w krajach takich jak: Brazylia, Filipiny, Gwinea Równikowa, Kanada, Katar, Niemcy, Nigeria, Norwegia, Republika Południowej Afryki, Trynidad, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

NASZE ATUTY

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nieograniczonym dostępie do wykwalifikowanego personelu realizujemy z powodzeniem różnego typu projekty wymagające zastosowania niestandardowych technik dostępu. Stawiamy na:

JAKOŚĆ

Korzystając z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie zaplanować efektywny sposób realizacji powierzonego nam zadania i dostarczyć wysokiej jakości rezultaty.

INNOWACYJNOŚĆ

Nasza baza specjalistów z różnych dziedzin technicznych i inżynierskich w połączeniu ze sprawdzonym, wysokiej jakości sprzętem pozwalają zaoferować naszym Klientom innowacyjne rozwiązania, które ulepszą funkcjonowanie i przedłużą żywotność ich obiektów.

RZETELNOŚĆ

Wszyscy pracownicy i partnerzy GAT International działają zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zawodowymi, ponieważ wierzymy, że relacje w biznesie powinny opierać się na uczciwości, wzajemnym szacunku i zaufaniu.

BEZPIECZEŃSTWO

Przestrzegamy rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. Nasi pracownicy muszą posiadać odpowiednie uprawnienia i certyfikaty, działać zgodnie z przepisami BHP i procedurami międzynarodowego stowarzyszenia IRATA oraz spełniać standardy jakości ISO 9001:2015.

DOŚWIADCZENIE

Założyciele firmy posiadają 40-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w sektorach przemysłowych i budowlanych, a od ponad 14 lat realizują prace z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

DOSTĘPNOŚĆ

Ważną cechą naszej firmy jest “bycie zawsze w stanie gotowości”. Zarządzamy projektami i personelem tak, aby zapewnić klientom dostęp do naszych usług zawsze wtedy, kiedy jest taka potrzeba, niezależnie od lokalizacji.

Nasi Klienci